آشنایی با ترمز اسکیت غلطک در آنلاین اسکیت

تا به امروز، یکی از اشکال محبوب ترین سرگرمی های میان جوانان، و نه تنها است اسکیت. در حال حاضر آن لذت است که خیلی گران، و مهمتر از همه – مفید است. نکته اصلی، سطح جاده خوب و تجهیزات مناسب (کیفی).

اولین سوالی که از تازه کار مطرح می شود، “به عنوان یک ترمز بر روی غلطک؟” و نه برای چیزی که آنها علاقه مند در وهله اول، به عنوان اسب ها – و نه یک وسیله نقلیه خطرناک است.

در اکثر موارد، مبتدیان یاد بگیرند که به کم کردن سرعت بر روی غلطک با یک دستگاه پلاستیک خاص، که آخرین چرخ عقب (بیشتر در سمت چپ). با چنین ترمز برای جلوگیری از حرکت آن را ممکن است، اما گاهی اوقات برخی مشکلات وجود دارد.

در مرحله اول، در صورتی که کیفیت مواد که از آن یک ترمز ساخته شده است ضعیف است، از آن خواهد شد در طول یک دوره بسیار کوتاه از زمان پاک، و بیشتر متوقف استفاده از این دستگاه امکان پذیر نخواهد بود.

در مرحله دوم، همه ترفندهای شما می توانید در حضور چنین دستگاه را انجام دهد. اما این مزایای خود را دارد: برای مبتدیان، این نوع از ترمز ساده است. با آنلاین اسکیت همراه باشید.

علاوه بر ترمز به طور منظم، شما می توانید از انواع دیگر متوقف می شود استفاده کنید. اسکیت باز تازه کار اغلب به یک شی دست انداز: یک درخت، یک حصار، یک بلوک بتن.

این نوع از توقف travmoopasen به اندازه کافی، آن را با سرعت بالا انجام دهد، در غیر این صورت عواقب ناخوشایند اجتناب کنند. نکته اصلی – برای انتخاب کار درست و به او در سرعت کامل دست انداز نیست.

آینده، حداقل محبوب مهار نمایش در این نوع از طرفداران sporta- توقف استفاده از تکیه گاه پنجم. بسیار خطرناک! عملا اجتناب از کبودی، خراشیدگی و یا کبودی وجود دارد. در زیر راه هایی برای کم کردن سرعت به عنوان غلتکی – فنی. با استفاده از این تعریف ویژگی این جنبش است.

 

ساده ترین راه برای جلوگیری از حرکت با کمک فناوری “مهار گاوآهن.” در اینجا پا جوراب به بینی کاهش می یابد، اما نه به طور کامل. با توجه به این، یک ایستگاه وجود دارد.

شما همچنین می توانید از گزینه “چرخ به چرخ” استفاده کنید: یک لمس از چرخ جلو از یک اسکیت به چرخ عقب دیگر وجود دارد. با کمک کوچک “مارپیچ” تبدیل می شود همچنین می تواند یک ایده خوب به کم کردن سرعت است.

اما دو راه به خصوص مولد ترمز وجود دارد، اما بسیاری از اسکیت باز تجربه آنها باعث بزرگترین سردرد. بنابراین، چگونه به ترمز بر روی غلطک با استفاده از معکوس.

غلطک اسلالوم در اینجا، جایگاه ویژه ای است که توسط یک حس تعادل و توانایی کنترل بدن خود را اشغال کردند. پا پشتیبانی همچنان به حرکت، در حالی که دیگر بر روی چرخ اول قرار داده شده – پاشنه به خط الراس پشتیبانی، به دلیل که به شکل یک زاویه منفرجه. این است که با یک حرکت بازگشتی به دنبال، آن را کاملا تیز است.

باید دقت شود که خطر سقوط در پشت آن وجود دارد. به همان اندازه روش موثر به نام «تی توقف»، زمانی که یکی غلتک عمود بر دوم قرار داده است.

در اینجا تعادل نیز بسیار مهم است. انتخاب مناسب ترین روش خوب کار کردن، می توان غلتکی چگونه تاخیر یاد بگیرند.

یکی از انواع زیبا و دیدنی و جذاب ترین رولر اسکیت اسلالوم است. در اینجا ورزشکاران نشان دادن آنچه که قادر به انجام جهش خطرناک، تاب و در هوا و عناصر دیگر تبدیل می شود. بنابراین غلطک اسلالوم باید بسیار قوی، سریع و راحت است.

برای مشاهده مقالات مربوط به انواع مسابقات اسکیت اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست