اسکیت Freestyle مدل M2

با بدنه هارد در سبک فری استایل، تفریحی و فری راید با کیفیت بالا عرضه گردیده. فری استایل یکی از برندهای موفق در تولید اسکیت می باشد.  اسکیت فری استایل M2 مناسب اسکیت سواری در شهر هم می باشد.

بدنه اسکیت M2 از پالی پروپینل که یک پلاستیک سخت و فشرده با مقاومت و دوام بالا می باشد درست شده است. اسکیت هارد باعث می شود که ایمنی پای ورزشکار در هنگام اسکیت سواری و مانع پیچ خوردگی پا می شود. و از آسیب های احتمالی جلوگیری می کند.

فریم اسکیت freestyle M2 از آلیاژ آلومینیوم با مقاومت و تحمل وزن بالا می باشد. تیغه M2 حالت مسطح دارد که با تغییر سایز اسکیت سایز فریم هم تغییر می کند.

فری استایل M2 دارای 4 چرخ ناهمسان می باشد. دو چرخ ابتدا و انتهایی کوچکتر از چرخ های وسط می باشند. اسکیت راکر باعث مانور بیشتر اسکیت سوار می شود.

 

 

کاف اسکیت Freestyle مدل M2 از پلاستیک مقاوم تر از بدنه اسکیت می باشد. فک این اسکیت متغیر تا در هنگام انجام حرکات نمایشی پا در آن انعطاف داشته باشد.

جورابی اسکیت فری استایل M2 با طراحی کاستوم لاین، قابل تعویض و شستسو می باشد. همچنین این جوراب قالب پای اسکیت سوار را می گیرد.

بر روی این اسکیت یک بست بندی در قسمت پنجه و دو بست ریلی ضامن دار در قسمت مچ و ساق پا قرار دارد. وجود این بست ها باعث فیکس و محکم شدن کفش در پا می شود.

این اسکیت مانند سایر اسکیت های تک سایز فاقد ترمز و لوازم ایمنی می باشد.برای سفارش این اسکیت با کمترین قیمت ممکنه با ما تماس بگیرید.

096525699 محسن دوستگان / 09331277685 آهی فرهمند

برای مشاهده مقالات مربوط به اسکیت فری استایل m2 سفید اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست