اسکیت کالاری c2

اسکیت کالاری C2 یک اسکیت هارد با ظرافت بالا اسکت که برای کودکان 4 تا 11 سال و برای سطوح اماتور تا حرفه ای بسیار مناسب است داشتن ضامن چرخ و قابلیت راکر شدن و قیمت مناسب این اسکیت را یکی از محبوبترین مدل ها در بین اسکیت های هارد کرده است.

اسکیت کالاری c2 یک اسکیت هارد با قابلیت کوچک و بزرگ شدن تا ۴ سایز است.اگر شما میخواهید یک اسکیت عمری و با دوام برای سال های مبتدی و حرفه ای کودک خود انتخاب کنید اسکیت کالاری c2 بسیار مناسب است.

استحکام بالا،ظرافت در طراحی،تنوع رنگ و قیمت مناسب  این اسکیت را یکی از پرفروش ترین اسکیت های بازار کرده است.اسکیت کلاری c2 یک اسکیت هارد از برند کالاری است این اسکیت قابلیت راکر شدن را دارد قابلیتی که بوسیله آن می توانید اسکیت های خود را از حالت اماتور به حالت نمایشی تغییر دهید این باعث شده که شما بدون نیاز به هزینه اضافه و فقط با خرید یک اسکیت از دو قابلیت مهم بهرمند شوید.

اسکیت کالاری c2 همچنین برای کودکانی که به تازگی قصد یادگیری اسکیت را دارند بسیار مناسب است وجود ضامن چرخ در این اسکیت کار را برای مربی و هنرجو بسیار راحت کرده است.

بوت اسکیت کالاری c2

اسکیت کالاری سی ۲ توانایی تغییر در ۴ سایز را دارد به این صورت که در ۳ اندازه کوچک ۲۸ الی ۳۱،متوسط ۳۲ الی ۳۵ و بزرگ ۳۶ الی ۳۹ وجود دارد که شما با توجه به سن فرزندتان و سایز پای او یکی از این اندازه ها را باید انتخاب کنید معمولا اسکیت کالاری c2 برای کودکان ۴ تا ۱۱ سال مناسب است و سبک بودن سی ۲ باعث شده انتخاب خوبی برای کسانی باشد که بدن ریز جثه ای دارند.

جوراب اسکیت

جوراب اسکیت c2 بسیار ضخیم و نرم است که به مرور زمان و با استفاده کودک قالب پای او را می گیرد و باعث می شود که فرد احساس راحتی حین اسکیت کردن داشته باشد.

جوراب اسکیت سی۲ دارای منافظی است که باعث تهویه بهتر هوا در آن می شود و از عرق کردن پا جلوگیری می کند همچنین در بخش زیرین اسکیت کالاری در قسمت پاشنه یک لایه ضربه گیر وجود دارد که از ضربه های اجتمالی حین اسکیت کردن و پرش کردن به پای کودک جلوگیری می کند.

تغییر سایز اسکیت کالاری سی ۲

در قسمت پشتی بوت اسکیت یک پیچ وجود دارد که میتوان با آچار ال آن را شل و سفت کرد با شل کردن این پیچ اسکیت به صورت نیم سانت نیم سانت تغییر سایز به بزرگ شدن می دهد و که تغییر سایز اسکیت را می توانید از قسمت جلویی اسکیت یا دماغه اسکیت مشاهده کنید.دقت داشته باشید که زمانی که در حال تغییر سایز اسکیت هستید چفت ها و بست های اسکیت کاملا باز شده باشند و پای اسکیت سوار در اسکیت نباشد.

 

 

 

 

چفت ها و بست های اسکیت کالاری c2

در قسمت مچ و روی پا بست ها و چفت هایی قرار دارد که به صورت ریلی هستند و به راحتی برای کودک قابل استفاده است این بست ها باعث می شود اسکیت ها به خوبی توسط اهرم مربوطه سفت شود و از پیچ خوردگی پا حین اسکیت کردن جلوگیری می کند.

همچنین در قسمت مچ پا نیز چفت هایی وجود دارد که با سفت کردن آن قسمت ساق اسکیت نیز به خوبی سفت می شود و از پیچ خوردگی در این ناحیه جلوگیری می کند.

تیغه و چرخ و بلبرینگ اسکیت کالاری c2

تیغه اسکیت کالاری c2 نیز از جنس فلز آلومینیوم است که استحکام به شدت بالایی دارد و به شکل خاص و ظریفی طراحی شده است در انتهای تیغه اسکیت پای راست ترمز اسکیت قرار گرفته است که بعد از دوره های مقدماتی یا تکمیلی بنا به نظر مربی اسکیت سوار می تواند باز شود همچنین در انتهای اسکیت یک پیچ وجود دارد که با صفت کردن آن چرخ های اسکیت به حالت قفل دراومده و کودک می تواند به راحتی در روزهای اول با اسکیت حرکت کند.

چرخ اسکیت کالاری سی ۲ بسیار نرم است به طوری که به خوبی با سطح زمین تماس برقرار می کند و باعث می شود اسکیت لیز نخورد،چرخ های C2 با توجه به سایز انتخابی کفش اسکیت تغییر می کنند که این باعث می شود کودک احساس بزرگی یا سنگینی در اسکیت نکند.

بلبرینگ های اسکیت بچگانه کالاری C2 بسیار روان و با سرعت بالا هستند که به راحتی با کوچکترین فشاری بوسیله اسکیت سوار شروع به چرخش کرده و لذت اسکیت سواری را با کمترین میزان فشار به اسکیت سوار می دهند.

نتیجه گیری

اسکیت بچگانه کالاری C2 با به دلیل بدنه هارد،قابلیت راکر شدن،داشتن ضامن،قیمت مناسب و از همه مهمتر ظرافت بی نظیر انتخاب بسیار مناسبی برای کسانی است که علاوه بر کیفیت اسکیت به زیبایی و ظرافت محصول اهمیت می دهند.

09196525699 محسن دوستگان / 09331277685 آهی فرهمند

برای مشاهده مقالات مربوط به اسکیت کالاری v2 اینحا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست