به گزارش روابط عمومی آنلاین اسکیت ،مجید هنرجو رییس فدراسیون در پیامی فرا رسیدن سال نو را تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:
بسمه تعالی

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

بهارکه طلیعه آن عید مبارک ، باستانی ودینی نوروز است ، فصل رویش و شادابی ، فصل اعتدال طبیعت و زیبایی، فصل شکوه وجلوه الهی و نشانه ای پر فروغ از وجود خداوند متعال و دلیلی نو و بدیع ازمعاد و قیامت است.

بهار برای انسان متفکر، ودیعه ای خداوندی برای شروعی مبارک پیرامون هر آنچه از طبیعت اتفاق می افتد.

فرا رسیدن سال نو همواره نوید بخش افکارو تصمیم های نو برای آینده است آینده ای امیدواریم بهتر از گذشته باشد.

بهترین تبریکات و شادباش‌های خود را به مناسبت این عید باستانی دارم و سالی پر از موفقیت و سربلندی برای هموطنان ،ورزشکاران ،پيشكسوتان، مربيان، داوران، قهرمانان و جامعه اسکیت از خداوند متعال مسئلت دارم.

مجید هنرجو
رییس فدراسیون اسکیت

به گزارش روابط عمومی آنلاین اسکیت، همزمان با اعیاد شعبانیه آیین تجلیل از روسای شهرستان ها ، ورزشکاران ، مربیان ، روسای کمیته ها و عوامل اجرایی هیات اسکیت استان قزوین برگزار شد .

در این مراسم که با حضور مجید هنرجو رییس فدراسیون اسکیت برگزار شد از ورزشکاران و عوامل اجرایی هیات اسکیت استان قزوین نیز تجلیل شد.

گفتنی است ،نصیری نایب رییس فدراسیون اسکیت، حکمی رییس ،محمد نیکویه دبیر،ناهید نجفی نایب رییس بانوان هیات اسکیت قزوین،حجت الاسلام محمودی مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین ،علایی مقدم مدیرکل اداره ورزش و جوانان، ولی چگینی و علی فرمانی اعضای شورای شهر و خانواده ها نیز در این مراسم حضور داشتند.

به گزارش روابط عمومی انلاین اسکیت، رییس فدراسیون اسکیت علی رغم میل باطنی با استعفای صدقی از مسئوایت های ایشان در اسکیت موافقت نمود.

در متن آمده است:

آقای کاوه صدقی

با عنایت به موارد مطروحه در نامه استعفای حضرتعالی و اعلام عدم همکاری با هیئت رئیسه جدید فدراسیون‌ که توسط اعضای مجمع به عنوان بالاترین رکن تصمیم گیری فدراسیون اسکیت انتخاب شده‌اند، بر خود فرض می دانم با احترام به تصمیم اعضای مجمع درخصوص انتخاب ایشان، ضمن تشکر از حسن همکاری با فدراسیون اسکیت طی سالهای متمادی و ابراز تاسف از اینکه جامعه اسکیت در این برهه مهم نمی‌تواند از معاضدت شما بهره مند شود، با استعفای جنابعالی از مسئولیت های اشاره شده در نامه مذکور موافقت می گردد.

به گزارش روابط عمومی انلاین اسکیت، مجید هنرجو رییس فدراسیون اسکیت جمهوری اسلامی ایران، طی مراسمی احکام  صادر شده از سوی وزیر ورزش و جوانان را به علیرضا نصیری نایب رئیس اول، حامد محمد هاشم جاسبی خزانه دار، سارا فرشتیان کارشناس خبره  و امیررضا آشور ماهانی نماینده منتخب هیأت های استانی فدراسیون اسکیت اهدا کرد.

به گزارش روابط عمومی انلاین اسکیت، کارگاه تخصصی مبارزه با دوپینگ ویژه ملی پوشان اسکیت سرعت آقایان و بانوان با حضور 46ورزشکار در سالن جلسات فدراسیون اسکیت برگزار شد.

این کارگاه آموزشی با حضور مجید هنرجو رییس فدراسیون، علیرضا نصیری و مریم وفاخواه نواب رییس فدراسیون، حمیدرضا بخارایی سرپرست دبیر کلی فدراسیون، محمد محسن هنرجو مدیر تیم های ملی و محسن بهلولی زنجانی سرپرست انجمن اسکیت سرعت، با هدف آشنایی و به روز رسانی اطلاعات ورزشکاران حاضر در اردوی انتخابی تیم ملی اسکیت سرعت از آخرین قوانین و مقررات مواد ممنوعه سال ۲۰۲۲ برگزار شد.

گفتنی است  این دوره با تدریس دکتر رضا وفایی رئیس کمیته پیشگیری و آموزش ایران نادو برگزار گردید و در پایان به شرکت کنندگان گواهی شرکت ارائه شد.

به گزارش روابط عمومی انلاین اسکیت، «مجید هنرجو» در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا، اظهار داشت: اردوی انتخابی تیم ملی اسکیت سرعت و فری استایل با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تهران و اصفهان برگزار خواهد شد تا ورزشکاران این رشته بتوانند میزان آمادگی خود را جهت حضور در بازی‌های آسیایی هانگژو ٢٠٢٢ افزایش دهند.
وی افزود: نشست‌های کمیته فنی فدراسیون اسکیت به صورت منظم برگزار شده و در این جلسات تصمیمات مهم و خوبی برای پیشرفت رشته اسکیت گرفته می‌شود

به گزارش روابط عمومی انلاین اسکیت،تیم های ملی هاکی روی یخ ایران پس از پایان کارشان در مسابقات قهرمانی جهان دیویژن ۴ ، وارد تهران شدند.
تیم ملی اسکیت هاکی روی یخ ایران پس از کسب عنوان در مسابقات قهرمانی جهان دیویژن ۴ با استقبال مسئولان فدراسیون و خانواده ها وارد تهران شدند.

مجید هنرجو رییس فدراسیون، حمیدرضا بخارائی سرپرست دبیر کلی، علیرضا روستاکاری رییس هیات اسکیت استان تهران، حسین کنوز دبیر انجمن اسکیت هاکی برای استقبال از ملی پوشان در فرودگاه امام خمینی(ره) حاضر بودند به امید موفقیت های بیشتر

به گزارش روابط عمومی انلاین اسکیت، اردوی انتخابی تیم ملی اسکیت فری استایل شاخه اسپید اسلالوم امروز پنجشنبه (١٩اسفندماه) در نجف آباد اصفهان و با حضور٢٢ ورزشکار در دو بخش بانوان و آقایان برگزار گردید که در پایان ١٢ ورزشکار به مرحله بعدی اردو دعوت شدند.

گفتنی است ورزشکارا سبحان خسروانی، امیر محمد سواری، علی شجاعی، محمد امین عباسیان، رضا لسانی از استان اصفهان، بهراد تقوی از استان تهران در بخش آقایان و ترانه احمدی، رومینا سالک، لعیا عربی، ریحانه مصطفائی از استان اصفهان، مژده شعبانی، زهرا صادقیان از استان البرز در بخش بانوان ، ١٢ ورزشکار دعوت شده به مرحله بعدی اردو هستند.

اردونشینان خود را برای حضور در بازی های آسیایی ٢٠٢٢ هانگژو چین آماده می سازند به امید موفقیت های بیشتر

به گزارش روابط عمومی انلاین اسکیت، با حکم ساباتینو آراکو رییس فدراسیون جهانی اسکیت، رامین عتیقه چی به عنوان رییس اسکیت اینلاین هاکی قاره آسیا منصوب شد.

رامین عتیقه‌چی فعالیت بین‌المللی خود را از سال ١٣٨٣ آغاز نمود و در سال ۱۳۸۸ به عضویت کمیسیون داوران فدراسیون جهانی درآمد. در ۷ سال متوالی قضاوت در مسابقات قهرمانی جهان، قضاوت فینال مسابقات World Games 2013 بین تیم‌های آمریکا و ایتالیا را به عنوان سرداور در کارنامه خود دارد. از فروردین ۱۳۹۶ تاکنون عضو کمیسیون فنی فدراسیون جهانی اسکیت می باشد. دوره‌های داوری اینلاین هاکی و آیس هاکی خود را در کشورهای هنگ‌کنگ، آلمان، آمریکا و کانادا سپری نموده است.

بخشی از متن: آقای رامین عتیقه‌چی عزیز

با کمال میل می‌خواهم انتصاب شما به عنوان رییس کمیسیون اینلاین هاکی قاره آسیا و همچنین عضویت در کمیسیون فنی فدراسیون جهانی اسکیت را تا پایان زمان ریاست خود در فدراسیون جهانی اسکیت اعلام نمایم.

مطمئن هستم که شما می‌توانید نقش بسزایی در فدراسیون جهانی اسکیت و رشته اینلاین هاکی داشته باشید. برای شما در توسعه این رشته مهیج آرزوی موفقیت دارم.

ماموریت شما که همراه با شور و هیجان است، مسوولیت بزرگی می‌باشد که علاوه بر توسعه رشته‌ای که شما مسوول آن هستید، باعث رشد فدراسیون جهانی اسکیت در جهان و در قاره آسیا خواهد بود. من مطمئن هستم که همراه با اعضای تیم خود به نتایج عالی خواهید رسید.

به گزارش روابط عمومی انلاین اسکیت، کمتر از دو هفته دیگر، رقابتهای هاکی روی یخ دیویژن ۴ قهرمانی جهان به میزبانی کشور قرقیزستان در حالی برگزار خواهد شد که تیم ملی هاکی روی یخ ایران برای اولین بار پا در این آوردگاه بزرگ می گذارد.

در آستانه رقابت های جهانی قرقیزستان نام ملی پوشان هاکی روی یخ ایران در سایت حرفه ای های این رشته eliteprospectshockey ثبت شد تا نمایندگان کشورمان در کلاس جهانی ظاهر شوند.

اسامی تیم ملی هاکی روی یخ کشورمان را در مسابقات جهانی قرقیزستان:
فرزاد هوشی دری، فرشاد مقدسی، نیما مهربان، محسن آقامحمدی، جلال کیهانفر، مازیار قربانی، آرمان بحری، متین قهارزاده، امین کره ای، محمد شیخ جعفری، دانیال باقری، امیر حیدری، عرشیا غفوری، عباس دهقانی، امیر مهدیون، دانیال ساروقی، مهبد عبداللهی، رضا پورهاشمی، اویس حسن زاده و علیرضا مهدوی تشکیل خواهند داد.
هدایت تیم ملی را کاوه صدقی بعنوان سرمربی برعهده خواهد داشت.

همچنین مسابقات اسکیت هاکی روی یخ قهرمانی جهان از دهم تا نوزدهم اسفندماه در قرقیزستان برگزار می‌شود که برنامه دیدارهای تیم کشورمان به شرح زیر است:
۱۳ اسفند، ایران- سنگاپور
۱۴اسفند، ایران- قرقیزستان
۱۶ اسفند، ایران – کویت
۱۷اسفند، ایران – مالزی

به گزارش روابط عمومی انلاین اسکیت، اولین جلسه هیات رییسه فدراسیون، در روز چهارشنبه (٢٠ بهمن ماه ۱۴۰۰)، به صورت حضوری و آنلاین به ریاست هنرجو رییس فدراسیون و با حضور اثنی عشری مدیر کل حراست فدراسیون های ورزشی و اکبر نژاد معاون ایشان برگزار شد.

در این جلسه نصیری نایب رییس، وفاخواه نایب رئیس بانوان، بخارائی سرپرست دبیر کلی، جاسبی خزانه دار، فرشتیان کارشناس خبره، آشورماهانی نماینده هیات های استانی، صدقی نماینده باشگاه ها و فتحی زاده بازرس و نوری نماینده حراست به صورت حضوری و آنلاین حضور داشتند.

در ابتدای جلسه بخارائی سرپرست دبیر کلی فدراسیون، ضمن خوشامدگویی، در خصوص دستور جلسه توضیحاتی را ارائه نمود.

در ادامه مجید هنرجو رئیس فدراسیون، از حضور اعضای هیات رییسه در این جلسه تشکر کردند و در مورد دستور جلسه و موارد مطرح شده توضیحات تکمیلی را ارائه نمودند.

در این جلسه در خصوص وضعیت انجمن ها و کمیته های فدراسیون، شرایط اعزام تیم ملی هاکی روی یخ به مسابقات جهانی و…. بحث و تبادل نظر شد و اعضاء نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص موارد مطرح شده اعلام نمودند.

به گزارش روابط عمومی انلاین اسکیت، ساباتینو آراکو و روبرتو ماروتا، رئیس و دبیر کل فدراسیون جهانی اسکیت با ارسال پیامی انتخاب مجید هنرجو را به عنوان رئیس فدراسیون اسکیت ایران تبریک گفتند.

جناب آقای مجید هنرجو

خوشحالیم که انتخاب شما را به عنوان رئیس فدراسیون اسکیت جمهوری اسلامی ایران تبریک بگوییم و بهترین آرزوها را برای یک دوره موفقیت آمیز در سال های آینده برای شما و تمامی تیمتان داریم.

سمت جدید شما، بیانگر اعتماد کل جامعه اسکیت به رهبری و تحربه شما، بویژه در مورد اسکیت اینلاین سرعت است.

ما مطمئن هستیم که ریاست شما باعث سرعت گرفتن و توسعه تمامی یازده رشته ما در ایران خواهد بود.

ما یک بار دیگر انتخاب شما را تبریک میگوییم و مشتاقانه منتظر مشارکت در پیشبرد رشته های اسکیت با یکدیگر هستیم.

روبرتو ماروتا دبیر کل فدراسیون جهانی اسکیت

به گزارش روابط عمومی انلاین اسکیت، مجید هنرجو رییس فدراسیون در احکامی جداگانه محسن بهلولی زنجانی را به عنوان سرپرست انجمن اسکیت سرعت و احسان بهرامی را به عنوان سرپرست انجمن اسکیت رولبال منصوب کرد.

مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون اسکیت صبح امروز (شنبه) ٢ بهمن ماه ۱۴۰۰ در سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک و با ریاست سید محمد پولادگر معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان برگزار شد که با رأی اعضای مجمع، آقای مجید هنرجو به عنوان رئیس چهار سال آینده فدراسیون اسکیت انتخاب شد.

٨ نفر کاندیداهای حاضر در این انتخابات بودند که در پایان، مجید هنرجو در دور دوم انتخابات با کسب ٣٠ رای از مجموع ۵۵ رای موجود، به عنوان رئیس فدراسیون اسکیت انتخاب شد.

در این انتخابات خانم مددی، آقایان نصیری، جمشیدیان، علیزاده و عجم خراسانی انصراف دادند.
در دور اول انتخابات مجید هنرجو ٢۶رأی، رضا شجیع ٢۴رای، حسین خیری نیا ٢رای و سارا فرشتیان ٣رای کسب کردند.

همچنین در مراسمی، از زحمات سید جلال استادی رییس پیشین انجمن اسکیت سرعت فدراسیون نیز طی لوحی تقدیر بعمل آمد.

مراسم تودیع دکتر محمدرضا فضلی سرپرست پیشین و معارفه مجید هنرجو رئیس فدراسیون اسکیت برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه سرپرست پیشین و رئیس جدید فدراسیون با حضور علیرضا خسروی و مهدی مستجاب الدعوه مدیرکل و معاون امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین دکتر علی نوریجانی و دکتر جواد صباغ جدید رئیس و نایب رئیس فدراسیون باشگاه های یونسکو، دکتر فریبا مددی، دکتر رامین طباطبایی، اعضای هیئت رئیسه و پرسنل فدراسیون در سالن جلسات فدراسیون اسکیت برگزار شد.

در ابتدای این مراسم حجت‌الاسلام‌ والمسلمین دکتر علی نوریجانی بیاناتی ارائه نمودند و در ادامه خسروی مدیر کل امور مشترک فدراسیون ها، ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های فریبا مددی و محمدرضا فضلی سرپرستان پیشین فدراسیون، به رییس فدراسیون اسکیت تبریک گفت و اظهار کرد: انتخابات فدراسیون اسکیت جزو مجامعی بود که به خوبی و با بگزار شد و فردی از جنس اسکیت سکان هدایت اسکیت را گرفت.

با شناختی که از هنرجو دارم به آینده این رشته امیدوارم و اطمینان دارم اتفاقاتی خوبی برای اسکیت خواهد افتاد.

خسروی ضمن اشاره به حضور اسکیت در بازی های آسیایی ۲۰۲۲ گفت: امیدوارم اسکیت در بازی های هانگژو با تلاش فدراسیون مدال آور باشد و شاهد رشد و شکوفایی این رشته باشیم.

در ادامه دکتر فضلی سرپرست پیشین فدراسیون نیز در سخنانی اظهار کرد: در ابتدا جا دارد از حسن اعتماد مقام عالی وزارت ورزش و جوانان به خاطر اعتمادی که به بنده داشتند تقدیر و تشکر کنم. همچنین از حمایت‌های معاونین و همه مسئولان وزارت ورزش و جوانان نیز که کمک کردند در مدت سرپرستی کارها به خوبی پیش برود نیز تقدیر می کنم. امروز به رییس جدید فدراسیون اسکیت تبریک می گویم و آرزوی موفقیت برای ایشان دارم و امیدوارم شاهد موفقیت های روز افزون اسکیت و قهرمانان این رشته در میادین داخلی و بین المللی باشیم.

در پایان نیز مجید هنرجو رییس فدراسیون اسکیت طی سخنانی ضمن خوشامدگویی به حاضرین در خصوص فعالیت های پیش رو اسکیت توضیحاتی ارائه نمود.

توسعه زیرساخت ها در استان ها جزو برنامه های اصلی فدراسیون می باشد و ضمن اشاره به حضور ۴ رشته اسکیت در بازی های آسیایی هانگژو، حضور در این بازی ها را نقطه عطفی برای پیشرفت اسکیت عنوان کرد.

در ادامه حکم ریاست هنرجو که از سوی مقام عالی وزارت امضاء و ابلاغ شده بود به وی اهداء شد و تقدیر نامه ای نیز از سوی معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای به دکتر فضلی سرپرست پیشین فدراسیون اهداء گردید.

در پایان نیز توسط هنرجو طی لوحی از دکتر فریبا مددی و دکتر فضلی سرپرستان پیشین فدراسیون، تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی انلاین اسکیت، کارگاه تخصصی مبارزه با دوپینگ ویژه ملی پوشان اسکیت هاکی روی یخ آقایان اعزامی به مسابقات جهانی قرقیزستان برگزار شد.
همچنین این کارگاه آموزشی با هدف آشنایی و به روز رسانی اطلاعات ورزشکاران و کادر فنی تیم‌ ملی از آخرین قوانین و مقررات مواد ممنوعه سال ۲۰۲۲ برگزار شد.

این دوره با تدریس دکتر رضا وفایی رئیس کمیته پیشگیری و آموزش ایران نادو و دکتر فاطمه اجتهادی سرپرست کمیته پزشکی فدراسیون اسکیت برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی انلاین اسکیت، از لباس تیم ملی اسکیت هاکی روی یخ آقایان جهت شرکت در مسابقات جهانی رونمایی شد. این لباس ها که از سوی فدراسیون جهانی هاکی روی یخ (IIHF) به فدراسیون اسکیت ایران اهداء شده بود، در اختیار ورزشکاران تیم ملی قرار گرفت.

همچنین مسابقات اسکیت هاکی روی یخ قهرمانی جهان از دهم تا نوزدهم اسفندماه در قرقیزستان برگزار می‌شود که برنامه دیدارهای تیم کشورمان به شرح زیر است:
۱۳ اسفند، ایران- سنگاپور
۱۴اسفند، ایران- قرقیزستان
۱۶ اسفند، ایران – کویت
۱۷اسفند، ایران – مالزی

به گزارش روابط عمومی انلاین اسکیت، مجید هنرجو رئیس فدراسیون اسکیت، امروز سه شنبه (۱۲ یهمن ماه) با صدور حکمی، حمیدرضا بخارائی را به عنوان سرپرست امور دبیر کلی فدراسیون منصوب کرد.

جناب آقای حمیدرضا بخارائی کاشی
با توجه به تجربه، تعهد و سوابق ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان”سرپرست امور دبیر کلی فدراسیون اسکیت” منصوب می گردید.

مطالعه و بررسی چالش ها، ارزیابی و ارتقاء موقعیت ها از طریق نوسازی و بهسازی واصلاح فرایندها و ارائه پیشنهادهای اصلاحی از عمده وظایف است که انتظار می رود با حسن تدبیر نسبت به اجرای آن اقدام نمائید.

امید است با استعانت از درگاه الهی به موفقیت های روز افزون دست یافته وگام های مؤثری در مسیر ارتقاء و توسعه کمی و کیفی ورزش اسکیت برداشته شود.

بخارائی سابقه دو دوره دبیری فدراسیون هاکی را در کارنامه دارد.

در مراسم تودیع و معارفه، از زحمات رامین عتیقه چی دبیر کل پیشین فدراسیون نیز طی لوحی تقدیر بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی انلاین اسکیت، جلسه فدراسیون جهانی هاکی روی یخ به صورت آنلاین و با حضور لوک تادیف رییس فدراسیون جهانی هاکی روی یخ، مجید هنرجو رییس، علیرضا نصیری نایب رییس و کاوه صدقی رییس انجمن اسکیت هاکی فدراسیون اسکیت و با شرکت کشورهای عضو فدراسیون جهانی هاکی روی یخ برگزار شد.

گفتنی است در این جلسه رییس فدراسیون جهانی، گزارشی از مسابقات هاکی روی یخ در المپیک زمستانی ۲۰۲۲ ارائه نمود و اظهار کرد: با توجه به برگزاری این مسابقات و تبلیغاتی که در جریان این المپیک شکل گرفت، ۱/۵ میلیارد نفر از جمعیت چین و مردم دنیا توجهشان به هاکی روی یخ جلب شد که این نوید رشد و پیشرفت بیشتر این رشته را در آینده می دهد.

در این جلسه گزارش مالی فدراسیون جهانی ارائه گردید و مسئول مراقبت های کووید ۱۹ فدراسیون جهانی، توضیحاتی در خصوص برگزاری مسابقات پیشرو با رعایت پروتکل ها و استاندارد های جدید فدراسیون جهانی ارائه کرد که مسابقات جهانی قرقیزستان که تیم ملی کشورمان در آن حضور دارد، اولین رویدادی است که طبق پروتکل های جدید اجرا میشود.

این جلسه با حضور ۹۲ نماینده از سراسر جهان و اعضای هیات اجرایی فدراسیون جهانی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری آنلاین اسکیت، امروز شنبه انتخابات فدراسیون جهانی هاکی روی یخ (IIHF) در سن پترزبورگ روسیه برگزار و طی آن “لوک تادیف” فرانسوی توانست در دور چهارم انتخابات در رقابت با “فرانز ریندلی” آلمانی 67 بر 39 پیروز شود و برای چهار سال به عنوان رییس جدید فدراسیون جهانی هاکی روی یخ انتخاب شود.

پیش از این “رنه فاسل” از سال 1994 به مدت 27 سال به عنوان رییس این فدراسیون بود که پس از اتمام دوران ریاست وی نام او در تالار مفاخر هاکی روی یخ ثبت گردید.
“رنه فاسل” اولین نماینده هاکی روی یخ بود که در سال 1995 به عنوان عضو کمیته بین المللی المپیک (IOC) منصوب شده بود.

این انتخابات 5 کاندید از کشورهای فرانسه، دانمارک، آلمان، بلاروس و جمهوری چک داشت.

در این انتخابات مددی سرپرست، عتیقه چی دبیر کل و صدقی رییس انجمن اسکیت هاکی فدراسیون اسکیت ایران به صورت مجازی حضور داشتند.

نوشته شده در: 18 مهر 1400

به گزارش خبر گزاری آنلاین اسکیت، رقابت های اینلاین هاکی قهرمانی جهان با حضور 10 تیم در بخش بانوان در شهر روکاراسو ایتالیا برگزار شد که در دیدار نهایی و فینال این مسابقات دو تیم فرانسه و اسپانیا به مصاف هم رفتند که در پایان فرانسه توانست با نتیجه یک بر صفر حریف خود را شکست دهد و قهرمان این رقابت ها شود.

در دیدار رده بندی هم آمریکا با نتیجه 6 بر 3 کلمبیا را از پیش رو برداشت و به مدال برنز رسید.

این مسابقات از امروز و در بخش آقایان با حضور 16 تیم پیگیری خواهد شد.

نوشته شده در: 12 مهر 1400

مرحله اول : ۹ مهرماه ۱۴۰۰
استان مرکزی ، شهرستان اراک
۸ صبح بانوان _ ۱۳ عصر آقایان

مرحله اول لیگ برتر اسپید اسلالوم در دو رده سنی زیر ١٩ سال و بالای ١٩ سال جمعه ٩ مهرماه به میزبانی اراک و با حضور وفاخواه نایب رییس بانوان فدراسیون، خسروی رییس هیات اسکیت استان مرکزی برگزار شد و در پایان این مرحله نتایج زیر بدست آمد:
رده سنی زیر ١٩ سال:
رومینا سالک از باشگاه CTP نجف آباد مقام اول
مژده شعبانی و زهرا صادقیان از باشگاه CTP سروش اسکیت به ترتیب مقام های دوم و سوم
رده سنی بالای ١٩ سال:
ترانه احمدی از باشگاه هیوا تجارت نجف آباد مقام اول
زهرا باقرزاده و لعیا عربی از باشگاه CTP نجف آباد به ترتیب مقام های دوم و سوم

در بخش آقایان و در دو رده سنی زیر ١٩ سال و بالای ١٩ سال نتایج زیر بدست آمد:

رده سنی زیر ١٩ سال:
امیر حسین ایمانیان و امیر حسین اصلانی هر دو از باشگاه هیوا تجارت نجف آباد به ترتیب مقام های اول و دوم
سبحان خسروانی از باشگاه CTP نجف آباد مقام سوم

رده سنی بالای ١٩ سال:
امیر محمد سواری از باشگاه هیوا تجارت نجف آباد مقام اول
رضا لسانی و سجاد خسروانی هر دو از باشگاه CTP نجف آباد به ترتیب مقام های دوم و سوم

بخش_نامه_لیگ_فری-استایل (1)

نوشته شده در: ۹ مهرماه ۱۴۰۰

به گزارش خبرگزاری آنلاین اسکیت، کمپ تمرینی، آموزشی هاکی روی یخ روز جمعه ٢مهر ماه در پیست یخ بازار بزرگ ایران و با شعار”توسعه صلح از طریق ورزش، اسکیت هاکی برای همه” در بخش دختران و زیر نظر اعظم سنایی، نگار خرم، فاطمه اسماعیلی، آرزو ایزدی و صدف منصوری برگزار شد.
این کمپ به مدت ٣ماه تا پایان آذر ماه و به صورت یک هفته در میان به منظور استعدادیابی و افزایش آگاهی و تجربه، توجه به جوانان ، انتخاب مستعدين و همچنین پشتوانه سازی تیم های ملي جوانان برگزار می‌شود.
در ادامه نیز جمعه هفته آینده ٩مهرماه کمپ پسران انجام خواهد شد.

نوشته شده در: 8 مهر1400

به گزارش خبرگزاری آنلاین اسکیت، دومین مرحله انتخابی تیم ملی اسکیت سرعت در بخش آقایان در رده های سنی جوانان و بزرگسالان، باحضور مددی سرپرست فدراسیون و حقدادی مدیر کل ورزش و جوانان استان مرکزی در استادیوم امام خمینی (ره) اراک در دو نوبت صبح و بعدازظهر و در ماده های ۲۰۰ متر، ۵۰۰ متر، ۱۰۰۰ متر و تست ناتوانی برگزار گردید که در پایان این رقابتها نتایج زیر به دست آمد.

در ماده ۲۰۰ متر جوانان:

امیر گورکی از استان بوشهر مقام اول – آزاد همتی از استان آذربایجان غربی مقام دوم – شروین اولیازاده از استان البرز مقام سوم

در ماده ۲۰۰ بزرگسالان:

محمد صالحی از استان مرکزی مقام اول – میلاد صالحی از استان تهران مقام دوم –  محمد سروش مهر از استان فارس مقام سوم

در ماده ۵۰۰ متر جوانان:

شروین اولیازاده از استان البرز مقام اول – آزاد همتی از استان آذربایجان غربی مقام دوم – امیر گورکی از استان بوشهر مقام سوم

در ماده ۵۰۰ متر بزرگسالان:

مجمد صالحی از استان مرکزی مقام اول – میلاد صالحی از استان البرز مقام دوم – دانیال زارع از استان یزد مقام سوم

در ماده ۱۰۰۰ متر جوانان:

میلاد دباغ از استان اصفهان مقام اول – پوریا صدری رجبی از استان خراسان رضوی مقام دوم – علیرضا اکبری نژاد از استان فارس مقام سوم

در ماده ۱۰۰۰ متر بزرگسالان:

محمد امین حیدری از استان زنجان مقام اول – پوریا قاسم پور و صالح رشیدی از استان اصفهان مقام دوم و سوم

در تست ناتوانی جوانان:

علیرضا اکبری نژاد از استان فارس مقام اول – محمد مانی یادگاری از استان مرکزی مقام دوم – میلاد دباغ از استان اصفهان مقام سوم

در تست ناتوانی بزرگسالان:

محمد امین حیدری از استان زنجان مقام اول – امیر بهزادی بروجنی از استان چهارمحال و بختیاری مقام دوم – پوریا قاسم پور از استان اصفهان مقام سوم

در ادامه این رقابتها از امروز بانوان با هم به رقابت خواهند پرداخت.

نوشته شده در: 7 مهر 1400

به گزارش خبرگزاری آنلاین اسکیت، امروز شنبه انتخابات فدراسیون جهانی هاکی روی یخ (IIHF) در سن پترزبورگ روسیه برگزار و طی آن “لوک تادیف” فرانسوی توانست در دور چهارم انتخابات در رقابت با “فرانز ریندلی” آلمانی 67 بر 39 پیروز شود و برای چهار سال به عنوان رییس جدید فدراسیون جهانی هاکی روی یخ انتخاب شود.

پیش از این “رنه فاسل” از سال 1994 به مدت 27 سال به عنوان رییس این فدراسیون بود که پس از اتمام دوران ریاست وی نام او در تالار مفاخر هاکی روی یخ ثبت گردید.
“رنه فاسل” اولین نماینده هاکی روی یخ بود که در سال 1995 به عنوان عضو کمیته بین المللی المپیک (IOC) منصوب شده بود.

این انتخابات 5 کاندید از کشورهای فرانسه، دانمارک، آلمان، بلاروس و جمهوری چک داشت.

در این انتخابات مددی سرپرست، عتیقه چی دبیر کل و صدقی رییس انجمن اسکیت هاکی فدراسیون اسکیت ایران به صورت مجازی حضور داشتند.

نوشته شده در: 7 مهر 1400

به گزارش خبرگزاری آنلاین اسکیت، کمپ تمرینی، آموزشی هاکی روی یخ روز جمعه ٢مهر ماه در پیست یخ بازار بزرگ ایران و با شعار”توسعه صلح از طریق ورزش، اسکیت هاکی برای همه” در بخش دختران و زیر نظر اعظم سنایی، نگار خرم، فاطمه اسماعیلی، آرزو ایزدی و صدف منصوری برگزار شد.
این کمپ به مدت ٣ماه تا پایان آذر ماه و به صورت یک هفته در میان به منظور استعدادیابی و افزایش آگاهی و تجربه، توجه به جوانان ، انتخاب مستعدين و همچنین پشتوانه سازی تیم های ملي جوانان برگزار می‌شود.
در ادامه نیز جمعه هفته آینده ٩مهرماه کمپ پسران انجام خواهد شد.

نوشته شده در: 2 مهر 1400

آقای محسن دوستگان مسئول روابط عمومی آنلاین اسکیت بیان کرد طی سال های اخیر روند رو به رشدی در استقبال از رشته پرطرفدار اسکیت داشتیم.

و خانواده های زیادی مشتاق به آشنایی فرزندان خود با این رشته و همچنین یادگیری سطوح پایه آن هستند

ولی افزایش قیمت ارز و همچنین گسترش روزافزون بیماری کرونا مانعی برای مراجعه این افراد برای آموزش شده است.

همچنین ایشان با تحلیل وضع کنونی بازار، در مورد کفش و شاخه های اسکیت اعلام کردند تنوع کفش های اسکیت و شاخه های تخصصی این رشته بسیار زیاد است

ولی با توجه شرایط کنونی و کاهش موجودی کفش ها، قیمت ها افزایش چشمگیری داشته و شرایط سختی برای افرادی که قصد شروع این رشته را دارند پیش روست.

بنابراین بازار فروش اسکیت های دست دوم رونق گرفته و استقبال از خرید آنها بسیار زیاد است.

نوشته شده در: 1 مهر 1400

به گزارش خبرگزاری آنلاین اسکیت، دومین مرحله انتخابی تیم ملی اسکیت سرعت در ماده پیست 200 متر شیب دار از امروز سه شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ به تفکیک و در دو بخش بانوان و آقایان در رده های سنی جوانان و بزرگسالان، باحضور 41 ورزشکار مرد و 35 ورزشکار زن در استادیوم امام خمینی (ره) اراک آغاز می گردد که پس از پایان ورزشکاران برتر به مرحله نهایی دعوت خواهند شد.

نفرات دعوت شده در بخش آقایان:

سینا پیران (اردبیل) – متین هاشمی، محمدرضا عابدی درچه، پوریا قاسم پور، محمد امین ذاکری، یونس آقا دادی، میلاد دباغ، صالح رشیدی، سید داوود میرصادقی، آصف شفیعی( اصفهان)- شروین اولیا زاده، حسین منشیدی ( البرز) – محمد میرزا آقاسی (آذربایجان شرقی) – آزاد همتی، محمد امین غزنوی، سهیل داناییان (آذربایجان غربی) – امیر گورکی، علیرضا خسروی (بوشهر) – عرشیا ابراهیمی، سید محمد مهدی تقی زاده، امیرحسین حق نشاس، دانیال صمدی، میلاد صالحی، فرهاد میرزازاده (تهران) – امیر بهزادی (چهارمحال و بختیاری) – پوریا صدری رجبی، محمد مهدی صفریان، علی راوری، آرمین جمال وطن (خراسان رضوی) – محمد امین حیدری (زنجان) – علیرضا اکبری نژاد، محمد سروش مهر (فارس) – معین جباری، محسن کاظمی (قزوین) – محمد مانی یادگاری، محمد صالحی، کیارش شامحمدی ( مرکزی) – احسان جابرزاده ( خوزستان) – احسان مسرور (هرمزگان) – محمد مهدی قنبرزاده، دانیال زارع ( یزد) – امیر قربان زاده (خراسان شمالی)

نفرات دعوت شده در بخش بانوان:

نازنین صفرپور (اردبیل) – شهرزاد اکبری، یاسمن نعمت الهی، مرجان تیموری، تامیلا رحیمی، یگانه دخت جواهریان ( اصفهان) – رها احمدیان، آلاله حشمتی، ونوس خدابنده لو، ریحانه فرشاد، ملیکا منوچهری راد، فاطمه طلایی، مهشید کیایی، افرا مهدوی، نهال مقدم رحمانی، یکتا محسنی، نیلوفر مردانی، روژان سهامی (تهران) – نازنین فخرایی، فاطمه اسعدی (خراسان رضوی) – پرستش روشندل، نازنین ادبی (خراسان شمالی) – نگین شیخی، کیمیا دهدشتی (خوزستان) – آیدا جعفری، ستایش رجبی (سمنان) – پارمیدا فیروزبخت، سوسن باختر (فارس) – شادی مالمیر، المیرا کبیری (قزوین) – حانیه احمدی (کیش) – سارا جدیدالاسلام ( مرکزی) – مهرنوش ریحانی، پریناز افشارخیز، سدنا موسوی (هرمزگان)

نوشته شده در: 30 شهریور 1400

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکیت جمهوری اسلامی ایران، با توجه به اتمام قرنطینه شش روزه در کشور، پیست اسکیت آزادی از امروز صبح تاریخ 31/5/1400 به روی علاقمندان این رشته ورزشی باز است و اسکیت سواران می توانند از این تاریخ به تمرینات خود در این مجموعه بپردازند.

نوشته شده در 31 مرداد 1400

روابط عمومی فدراسیون اسکیت اعلام کرد مسابقات فری استایل که به علت شیوع بیماری کرونا بصورت مجازی برگزار شده بود با مشخص شدن نفرات برتر گروه بانوان و آقایان به پایان رسید.

این مسابقات با نظارت فدراسیون اسکیت جمهوری اسلامی ایران و با شرکت 49 ورزشکار از استان های: آذربایجان غربی، اصفهان، البرز، خراسان شمالی و کرمان برگزار شد.

همچنین داوری این دوره از مسابقات را شقایق گلگونه و مهدیس جمشیدی(داور) و نوید آرمند(سرداور) انجام دادند.

افراد شرکت کننده در این مسابقات ویدیویی از اجرای حرکات خود ارسال کرده و پس از انجام داوری نفرات برتر مشخص شدند.

برترین نفرات بانوان (زیر 19 سال):

زهرا تاج امینی، ملیکا سپهری، هستی سیددارابی و عارفه حسینی از کاشان،مهتا شکور از اصفهان و الینا آقاجعفر از البرز

برترین نفرات بانوان (بالای 19 سال):

آوین خالندی و سخر معروفی از آذربایجان غربی، زهرا محمدزاده از اصفهان و نگار رنجبر و فائزه طاهریان از سمنان

برترین نفرات آقایان (رده سنی آزاد):

مجمدجواد وکیل الرعایا، ماهان دزفولی، امیرمحمد علمیان و امیر علی جعفری از کاشان و علی محمد کشکول بختیاری و اشکان تمنده از اصفهان

نوشته شده در 30 مرداد 1400

Fila Skates در بزرگترین نمایشگاه تجاری کالاها و البسه ورزشی که در پاییز سال 2021 برگزار می شود حاضر خواهد شد.

در این نمایشگاه برندهای معتبر ورزشی از سراسر دنیا، انواع لوازم ورزشی و محصولات تولیدی خود را به نمایش خواهند گذاشت.

شرکت اسکیت فیلا هم که تولید کننده انواع کفش های اسکیت و ملزومات آن می باشد جدیدترین محصول خود را رونمایی می کند.

این شرکت با بهبود طراحی ظاهری و فنی کفش های جدید از جمله استفاده از تیغه ضد زنگ، طراحی متناسب با آناتومی پا(دختران و پسران) و همچنین کفش هایی با رویه ی جدید مخملی در این نمایشگاه حضور خواهد یافت.

نوشته شده در 27 مرداد 1400

به گزارش خبر گزاری آنلاین اسکیت تست تیم های هاکی انجام شد.

انجام تست تیم های هاکی روی یخ (ice hokey) با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در دو بخش بانوان و آقایان.
آقایان روز جمعه ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ ساعت ۸ صبح
بانوان روز دوشنبه ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ ساعت ۸ صبح
مکان پیست یخ ایرانمال(آیس باکس)

نوشته شده در 6 شهریور 1400

• سیستم جدید کسب سهمیه جهت شرکت در بازی‌های جهانی آمریکا 2022
• تعیین موثرترین بازیکن و دروازه‌بان در مسابقات قهرمانی جهان
• اهدای جام World Skate به قهرمان در گروه بازنده‌ها

گفتنی است، مسابقات اینلاین هاکی قهرمانی جهان پس از یک سال تعویق به دلیل شیوع ویروس کرونا، از تاریخ 16 لغایت 29 شهریورماه 1400 در شهر روکاراسو ایتالیا برگزار می‌گردد.

پیشتر مقرر بود این مسابقات در کشور کلمبیا برگزار گردد که به دلیل شرایط نامساعد کرونا در این کشور، محل برگزاری مسابقات تغییر نمود.
در این دوره از مسابقات که در رده سنی بزرگسالان برگزار می گردد، در هفته اول مسابقات قهرمانی جهان بانوان و در هفته دوم مسابقات قهرمانی جهان آقایان برگزار می‌گردد.

در بخش بانوان 10 تیم و در بخش آقایان 16 تیم حضور خواهند داشت.

نوشته شده در 8 شهریور 1400

فدراسیون جهانی اسکیت طی اطلاعیه ای اعلام کرد در شرایط خاص کنونی و لغو شدن بسیاری از رقابت ها و رویدادهای اسکیت به دلیل شیوع و همه گیری بیماری کرونا (covid-19) هزینه حق عضویت داوران فدراسیون جهانی در تمامی رشته ها برای ۱ سال بخشیده خواهد شد.

نوشته شده در 7 شهریور 1400

اولین جلسه فنی مسابقات جهانی اینلاین هاکی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری آنلاین اسکیت، اولین جلسه فنی مسابقات جهانی اینلاین هاکی با حضور اعضا کمیسیون فنی اینلاین هاکی فدراسیون جهانی اسکیت و دو نماینده از تیم‌های شرکت کننده به صورت وبینار برگزار گردید.

رامین عتیقه‌چی، عضو کمیسیون فنی اینلاین هاکی فدراسیون جهانی اسکیت و دبیرکل فدراسیون اسکیت ایران به اهم موارد مطرح شده در این جلسه اشاره و بیان نمود:
برگزاری مسابقات قهرمانی جهان از حساسیت بالایی برخوردار است و نیاز به دقت بالایی دارد، که شرایط کنونی جهان، این حساسیت را چندین برابر کرده است و برنامه‌ریزی برای کشورهای شرکت کننده و فدراسیون جهانی اسکیت دشوار گردید.
اما با هدف‌گزاری، تلاش و تعامل مستمر با تیم‌های شرکت کننده و دفتر مرکزی فدراسیون جهانی اسکیت، کمیسون فنی موفق به برنامه‌ریزی جهت برگزاری این مسابقات شد، تا تعویق مسابقات جهانی برای سال دوم تکرار نگردد.
اولین جلسه فنی با نمایندگان تیم‌های شرکت‌کننده به صورت وبینار برگزار گردید که از جمله موارد مهمی که در جلسه مطرح گردید:
• اجرای مسابقات با قوانین جدید بازی‌ها
• سیستم امتیازدهی چهارساله به تیم‌های شرکت کننده

نوشته شده در 7 شهریور 1400

نوشته شده در 10 شهریور 1400

دومین جلسه هیات رییسه فدراسیون، چهارشنبه 10 شهریور ماه ۱۴۰۰ برگزار شد.

دومین جلسه هیات رییسه فدراسیون، چهارشنبه 10 شهریور ماه ۱۴۰۰ و با حضور مددی سرپرست فدراسیون، عتیقه چی دبیر کل فدراسیون، وفاخواه نایب رئیس بانوان ، میرعلی اکبری، خیری نیا، عجم خراسانی، روستاکاری، صدقی و محسن هنرجو اعضای محترم هیات رییسه به صورت وبینار برگزار شد.

در ابتدای جلسه عتیقه چی دبیر کل فدراسیون، ضمن خوشامدگویی، دستور جلسه را ارائه نمود و در ادامه مددی سرپرست فدراسیون، از حضور اعضای هیات رییسه در این جلسه تشکر کردند و در مورد بند های دستور جلسه و موارد مطرح شده توضیحات تکمیلی را ارائه نمودند.

در این جلسه در خصوص بررسی اساسنامه جدید فدراسیون های ورزش های آماتوری و  نحوه برگزاری مجمع انتخاباتی، بررسی ارزیابی عملکرد و رتبه بندی هیات های اسکیت استانی، تشکیل کمیته فنی و انتخاب اعضاء، بررسی آیین نامه انجمن ها و کمیته های تخصصی و بررسی وضعیت پیست اسکیت آزادی بحث و تبادل نظر شد و اعضاء نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص موارد مطرح شده اعلام نمودند.

نوشته شده در 10 شهریور 1400

تست های فنی تیم ملی هاکی روی یخ آقایان با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، جمعه 12 شهریور ماه زیر نظر صدقی سرمربی، هوشیدری مربی، شوقی مربی بدنساز و دکتر طالبیان پزشک تیم ملی در پیست یخ ایرانمال برگزار خواهد شد.

ملی پوشان هاکی روی یخ خود را جهت حضور در مسابقات جام جهانی که در اسفندماه و در کشور قرقیزستان برگزار می شود آماده می کنند.

به گزارش خبرگزاری آنلاین اسکیت، امروز جمعه ١٢ شهریور ماه مددی سرپرست فدراسیون اسکیت با حضور در پیست یخ ایرانمال با ملی پوشان هاکی روی یخ آقایان دیدار نمودند.
مددی در این مراسم پس از بازدید از پیست یخ ایرانمال در جمع ملی پوشان حاضر شد و با آنان دیدار و گفتگو نمود و از نحوه آماده سازی ملی پوشان جویا شد.
در این دیدار ملی پوشان نیز درخواست هایی داشتند که با سرپرست فدراسیون در میان گذاشتند.
در پایان مددی برای ملی پوشان هاکی روی یخ کشور در مسابقات پیش رو آرزوی موفقیت نمود.
در این دیدار هنرجو نایب رییس، عتیقه چی دبیر کل فدراسیون، صدقی رییس و کنوز دبیر انجمن اسکیت هاکی و محسن هنرجو مشاور فنی فدراسیون نیز حضور داشتند.
این اردو مرحله نهایی تست تیم ملی بود که پس از ارزیابی تست ها توسط کادر فنی، اسامی ورزشکاران منتخب جهت حضور در مسابقات جهانی قرقیزستان، به فدراسیون اعلام خواهد شد.

نوشته شده در 12 شهریور 1400

 

اسامی نفرات حاضر در تست هاکی روی یخ اعلام شد.

✔️اسامی ️نفرات حاضر در تست هاکی روی یخ تیم ملی ایران:

۱.فرزاد هوشیدری، ۲.فرشاد مقدسی، ۳.محمد ۴.امین کره‌ای، ۵.نیما مهربان، ۶.محمد علی محسنی، ۷.مهیار مطلق پیروز، ۸.محمدرضا شیخ جعفری، ۹.دانیال باقری، ۱۰.عباس دهقانی، ۱۱.نیما حسن، ۱۲.مازیار قربانی، ۱۳.جلال کیهانفر، ۱۴.محسن آقا محمدی، ۱۵.دانیال ساروقی، ۱۶.آرمان بحری، ۱۷.مهبد عبدالهی، ۱۸.عرشیا غفوری، ۱۹.علی ستار، ۲۰.مسعود نیکو رفتار، ۲۱.متین قهارزاده، ۲۲.افشین محبی، ۲۳.امیر حیدری، ۲۴.اویس حسن‌زاده، ۲۵.علیرضا مهدوی، ۲۶.نوید مشگ علیزاده، ۲۷.علی افتخاری، ۲۸.عباس کاظمی، ۲۹.پرهام طالبیان، ۳۰.عرفان اسلامی و ۳۱.سینا صفی یاری
انجام تست های فنی تیم ملی هاکی روی یخ با رعایت کامل پروتوکل های بهداشتی و زیر نظر سرمربی کاوه صدقی،مربی هوشیدری،مربی بدنسازی شوقی و دکتر طالبیان پزشک تیم ملی در پیست ایرانمال برگزار شد.
✔️ملی پوشان هاکی روی یخ خود را جهت حضور در مسابقات جام جهانی که در اسفندماه و در کشور قرقیزستان برگزار می شود آماده می‌کنند.

نوشته شده در 13 شهریور 1400

به گزارش خبرگزاری آنلاین اسکیت، سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان با استقبال جوانان و نوجوانان اسکیتی شهرستان بروجرد وارد این شهرستان شدند و از پروژه های ورزشی این شهرستان بازدید نمودند.
در این بازدید و به دستور وزیر ورزش مقرر گردید پیست زمین چمن مصنوعی مجموعه ورزشی ولایت بروجرد آماده و در اختیار اسکیت استان قرار گیرد.

نوشته شده در 14 شهریور 1400

گزارش تصویری بازدید سرپرست فدراسیون اسکیت سرکار خانم فریبا مددی از تست تیم ملی هاکی روی یخ روز جمعه مورخ ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ در پیست آیس باکس ایرانمال

نوشته شده در: 12 شهریور 1400

تيم هاي شقايق الف قزوين🌹ايرانمهر تهران شهرنورد قم🌹هيئت اسكيت كرمان🌹 توانستند با عزم و اراده قوي وبا پشتكار بازيكنان و مربيان زحمت كششان در رشته رول بال اسكيت براي اولين بار در مسابقات كشوري دستجات آزاد در استان قزوين حاضر شوند.

نتایج و آمارهای مسابقات دسجات آزاد آقایان کشور
13 تیم (شقایق قزوین الف ، شقایق قزوین ب ، هایپریون الف اصفهان ، هایپریون ب اصفهان ، سازمان تفریحی رفاهی کاشان ، هیئت اسکیت مبارکه ، پاوراسلاید آریا تهران ، M.R تهران ، ایرانمهر تهران ، هئیت اسکیت کرمان ، هیئت اسکیت خراسان جنوبی ، هیئت اسکیت طبس ، شهرنورد قم )
130 بازیکن
32 بازی
341 گل زده
آقای گل امید داوری با 27 گل زده
بهترین خط حمله هیئت اسکیت مبارکه با 66 گل زده
بهترین خط دفاع تیم سازمان تفریحی رفاهی کاشان با 23 گل خورده
تیم اخلاق شهرنورد قم با 3 خطا
خشن ترین تیم پاوراسلاید آریا تهران با 29 خطا ، 10 کارت زرد ، 5 قرمز ، 2 محروم
⭕️❌⭕️دوستان انتخاب تیم شهرنورد به عنوان تیم اخلاق مسابقات رولبال دسته جات ازاد قهرمانی کشور رو به همه تبریک میگم امیدوارم در اینده با اخلاق ترین ها توی زندگیمون باشیم(دوستگان)⭕️

دعوت سه بازی کن تیم شهر نورد استان قم به اردو رنکینگ و انتخابی تیم ملی رولبال جمهوری اسلامی ایران رو به همه دوستان تبریک میگم

1- امیر حسین مرادی
2-محمد رمضانی
3- محسن دوستگان

تیم رولبال نونهالان شهرنورد اولین و تنها تیم در استان قم

اولین بازی دوستانه بین تیم های نونهالان شهرنورد و شقایق قزوین

دیدار دوستانه بین تیم های بزرگسالان شهرنورد و شقایق قزوین

🔴تشکیل اولین تیم رولبال دختران در استان قم(تیم رولبال دختران شهرنورد)
اولین بازی دوستانه با تیم شقایق قزوین

نائب قهرماني تیم اسکيت شهرنورد قم در دور رفت رول بال قهرماني کشور

دیدار دوستانه تیم رولبال نونهالان قزوین و تیم رولبال شهرنورد استان قم (به مناسبت هفته نیروی انتظامی و یادواره شهید حججی)
عکس سلفی اعضای تیم و مربیان دوتیم

تیم بانوان اسکیت رولبال شهرنورد هیئت اسکیت استان قم با حمایت مادی و معنوی عرقیات نوری برای اولین بار در مسابقات دستجات ازاد کشوری شرکت کرد
به گفته محسن دوستگان سرمربی مجموعه تیم های شهرنورد این اولین تیم بانوانی بوده که طی سال های اخیر از استان قم به مسابقات کشوری اسکیت اعزام شده است

این مسابقات بصورت گروهی برگزار شد و در این رقابت ها با تیم های یاسوج و اصفهان هم گروه بودند و در نهایت تیم های یاسوج و اصفهان از گروه A و تیم اریا از گروه B جایگاه اول تا سوم مسابقات را کسب کردند

قهرمانی تیم شهرنورد استان قم‌ در مسابقات کشوری رولبال

🔴جشنواره و مسابقات چندرشته ای اسکیت دهه فجر استان قم برگزار شد🔴

به گزارش روابط انلاین اسکیت؛ روز جمعه ۲۰ بهمن ماه یکدوره جشنواره و مسابقات چندرشته ای اسکیت استان قم به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور بیش از ۱۴۰ اسکیت باز استان قم در سالن ورزشی شهید دخانچی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم برگزار گردید.

این جشنواره و مسابقات که در دو بخش آقایان با ۷۰ شرکت کننده و بانوان با ۷۵ شرکت کننده برگزار شد، اسکیت بازان استان قم در جشنواره تیمی رولبال و اینلاین هاکی و مسابقات انفرادی رشته های سرعت، هنری(نمایشی)، فری استایل اسپید اسلالوم و فری جامپ در رده های سنی مختلف به رقابت پرداختند.

نفرات برتر این رقابت ها از باشگاه اسکیت شهرنورد به شرح زیر می باشد

🔴 بخش بانوان
✅ مسابقات فری استایل اسپید اسلالوم

رده سنی اول
مقام اول مریم ترقی

🔹رده سنی دوم
مقام دوم پریا نیک ابدی

🔹رده سنی سوم
مقام سوم یاس عسگری

✅ مسابقات هنری و نمایشی
مقام دوم پارمیدا مردانیان دهکردی

✅ مسابقات سرعت

🔹رده سنی دوم
مقام دوم پارمیدا مردانیان دهکردی
مقام سوم رقیه زارعی

🔹رده سنی سوم
مقام اول پریا نیک ابدی
مقام دوم کیمیا حسینی
مقام سوم هستی مافی

🔹رده سنی چهارم
مقام اول عطیه رحیمی نیکو
مقام دوم مشترک سارینا اسماعیل پور
مقام دوم مشترک مریم ترقی

🔹رده سنی پنجم
مقام دوم پریسا رکن آبادی
مقام سوم سمانه مظلومان

🔴بخش آقایان
✅ مسابقات فری استایل اسپیداسلالوم

رده سنی دوم
مقام اول سروش انصاری

🔹رده سنی چهارم
مقام دوم محمد صالح گودینی

✅ مسابقات سرعت

🔹رده سنی سوم
مقام اول سروش انصاری
مقام دوم سجاد صادقی

🔹رده سنی چهارم
مقام اول سهیل عسگری
مقام سوم یاسین فشکی

🔹رده سنی پنجم
مقام اول عطا آبیاتی
مقام دوم مهرداد آقاجانی
مقام سوم محمد صالح گودینی

✅ مسابقات آزاد فری جامپینگ
مقام سوم امیر حسین مرادی

✅ جشنواره تیمی رولبال آقایان و بانوان با حضور ۲ تیم در بخش آقایان و دو تیم بانوان از باشگاه شهرنورد
بازیهای رولبال به صورت نمادین بوده در هر سه بخش و به تمامی شرکت کننده لوح تقدیر داده شده است
رولبال بانوان
رولبال نونهالان پسر
رولبال آقایان

لازم به ذکر است گروه بندی این رقابت ها قبل از برگزاری طبق جلسه ی که جهت داوری صورت گرفته انجام شده است(بخش نامه در کانال موجود است)
مسابقات سرعت پسران کاملا دقیق با دستگاه سنسور وگروه بندی که از قبل اعلام شده است

مسابقات فری استایل اسپید اسلالوم (مارپیچ رفتن یک پا بین مانع ها)در سطح کشوری کلا در ۲ رده زیر ۱۴ و بالای ۱۴ برگزار می شود ولی مربیان با اتفاق نظر در ۴ رده برگزار کردند و در دو بخش(اسلالوم برای اماتور و اسپید اسلالوم برای حرفه ی ها)کاملا نفرات برتر این ۲ بخش جداگانه حکم و مدال گرفتن و طبق بخشنامه برگزار شده است.

همچنین بازی رولبال نونهالان صرفا جهت معرفی این ورزش بوده است.

نوشته شده در: 20 بهمن 1399

تیم اسکیت رولبال شهر نورد استان قم در مسابقات دستجات آزاد کشوری با ۱۶ بازی به صورت دوره ای(بازی رفت و برگشت)و تنها یک باخت و کمترین گل خورده قهرمان مسابقات شد و سهمیه لیگ برتر را دریافت کرد

✅🥇✅🥇✅🥇✅
برگزاری مسابقات اسکیت سرعت توسط باشگاه شهرنورد،گرامیداشت عیدسعیدفطر
🔴نفرات برتر بخش دختران🔴
🔹رده سنی خردسالان
نفر اول هلیا سادات حسینی
نفر دوم پانیز شادجانی
🔹گروه سنی دوم
نفر اول عطیه رحیمی
نفر دوم سارینا اسماعیل پور‌
نفر سوم مریم ترقی
🔹گروه سنی سوم
نفر اول هستی مافی
نفر دوم مبینا گراوند
نفر سوم سارا شریفی
🔹گروه سنی چهارم
نفر اول پریا نیک ابدی
نفر دوم کیمیا سادات حسینی
🔹گروه سنی پنجم
نفر اول اهنگ کریمی
نفر دوم فاطمه درویشی
نفر سوم یاس عسگری
🔹گروه سنی ششم
نفر اول فائزه عرفانی
نفر دوم زهرا احمدی
نفر سوم آیه اتفاقی
🔴نفرات برتر بخش پسران🔴
🔹گروه سنی خردسالان
نفراول محمد صالح گودینی
نفردوم محمد رضا وزیری
🔹گروه سنی دوم
نفراول عطا آبیاتی
نفردوم رضا رضا زاده
نفرسوم امیر حسین تدبیری
🔹گروه سنی سوم
نفر اول یاسین فشکی
نفر دوم اهورا کریمی
نفر سوم علی رضا مرادی زیرک
🔹گروه سنی چهارم
نفر اول سهیل عسگری
نفر دوم حمید میرزایی
نفر سوم امیر حسین رضایی موحد
🔹گروه سنی پنجم
نفر اول محمد صدرا سرمیلی
نفر دوم علی اتفاقی
نفر سوم مهدی عبادی
🔹گروه سنی ششم
نفر اول سروش انصاری
نفر دوم امید میرزایی
نفر سوم سجاد صادقی

اعزام تیم رولبال بانوان شهرنورد استان قم تنها تیم رسمی لیگ برتری استان به مرحله سوم مسابقات لیگ‌ کشوری

در حالی مرحله سوم مسابقات برگزار می شود که تیم رولبال شهرنورد تنها با حمایت شرکت زعفران گوهر ناز به این مسابقات اعزام شد

کسب نتیجه پیروزی در روز اول مسابقات توسط شیردختران شهرنورد که از سد تیم قدرتمند اصفهان(مهد رولبال ایران)گذشتند،گفتنی است تیم اصفهان در بازی قبل خود تیم صاحب سکوی شمال شرق تهران رو شکست داد👍 با دعاهای شما عزیزان سر افراز و سربلند باشیم

🔴پایان مسابقات لیگ برتر اسکیت رولبال بانوان کشور🔴
اخرین مسابقه لیگ،دیدار تیم های شهرنورد قم و هیئت اسکیت شمال شرق تهران بود و با حضور آقایان دکتر بهمن رضایی ریاست فدراسیون اسکیت و هنرجو نایب ریئس وآقای نصیری دبیر فدراسیون و سایر مسئولین و بزرگان اسکیت برگزار شد،

مطمعنن یکی از زیبا ترین ،پر انرژی ترین و جزاب ترین بازی های لیگ این بازی بود ،شیر دختران شهر نورد در ابتدا ۲ گل پیشی گرفتند و نیمه اول به پایان رسید در نیمه دوم بنا به تصمیم داوری یکی از بازیکنان ما اخراج شد و تیم ما ۴ نفره یک نیمه کامل بازی کرد و در رقابتی تمام عیار با نتیجه ۴ بر ۲ تیم هیئت اسکیت شمال شرق تهران را شکست داد.

تیم شهرنورد درکنار بهتربن ها همیشه لایق بهترین ها بوده و هست 👍

🔴کسب جایگاه چهار لیگ برتر اسکیت رولبال بانوان کشور برای تیم قدرتمندشهرنورد استان قم🔴

تیم شهرنورد با توجه به نتایج و عدم حضور سرمربی تیم در دوره های قبل و در این دوره در رقابت با تیم غفاری که در جایگاه دوم جدول قرار دارد متاسفانه از کسب مقام جا ماند در این رقابت بسیار نفس گیر تیم شهرنورد با توجه به زدن دومین گل خود که با تشخیص هر دو داور زمین صحیح بود،اما از میز داوری گل را مردود اعلام کردند با نتیجه مساوی یک بر یک مسابقه را پایان داد و تنها به دلیل ۱ امتیاز کمتر از کسب مدال برنز جا ماند،

گفتنی است تیم رولبال بانوان شهرنورد به عنوان پدیده مسابقات اعلام شد و از سد بیشتر تیم ها گذشت👍

تقدیر و تشکر از بازیکنان تیم شهرنورد و ارزوی کسب بهترین ها🌷

حضور سرکار خانم الاله نورپور ورزشکار رشته سرعت تیم اسکیت شهرنورد استان قم در مسابقات دستجات آزاد کشوری فروردین نودهشت

با آرزوی موفقیت برای سرکار خانم الاله نورپور ورزشکار پرتلاش تیم شهرنورد که برای اولین بار به مسابقات رسمی سرعت در سطح کشوری اعزام شده است،
همچنین‌گفتنی است این ورزشکار پر تلاش در تمام مسابقات استانی جایگاه اول،دوم را در رده سنی خود کسب کرده است👍🌷

حضور مدیریت و سرمربی تیم های شهرنورد استان قم محسن‌ دوستگان در جلسه ليگ برتر اسكيت رولبال كشور روز ۳ شنبه سه ارديبهشت ماه با حضور بهمن محمدرضايي رييس فدراسيون اسكيت ، عليرضا نصيري دبير فدراسيون ، مهدي پاكرو رييس كميته اسكيت رولبال ، اعضاي كميته اسكيت رولبال و مسئولين باشگاه ها پيرامون برگزاري مسابقات ليگ در بخش (آقايان و بانوان) و آمادگي جهت حضور در مسابقات جهاني اسكيت رولبال بميزباني كشور هند در اواخر آبانماه ١٣٩٨ و تصويب شيوه نامه ليگ رولبال

برگزاری گردهمایی و اولین دوره مسابقات اسکیت،شاخه تخصصی سرعت توسط مجموعه تیم های شهرنورد استان قم

به گزارش‌روابط عمومی تیم های شهرنورد :اولین دوره مسابقات سرعت میان ورزشکاران تیم های شهرنورد استان قم به مناسب ایام شعبانیه و فرارسیدن ماه مبارک رمضان در روز ۱۳ اردیبهشت ماه در سالن شهید طاهریان برگزار شد.
گفتنی است در این دوره بیش از ۸۰ ورزشکار در بخش پسران و دختران به رقابت پرداختند و به تمامی شرکت کنندگان جهت ایجاد انگیزه حکم،مدال،جایزه و یادبودی داده شده است،این اتفاق برای اولین بار در استان قم توسط مسئولین تیم های شهرنورد و همراهی خانواده های محترم انجام شد تا انگیزه ی باشد برای تلاش بیشتر و کسب جایگاه های بالاتر در سطح کشوری و آرزوی موفقیت برای تمام این ورزشکاران،جای خالی بسیاری از ورزشکاران شهرنورد که در این مسابقات نتوانستند شرکت بکنند احساس می شد و ان شالله در برنامه های آینده در خدمت این عزیزان هستیم.

در این دوره از مسابقات شاگردان مربی فعال شهرنورد سرکار خانم بیتا قاضی از شهر الیگودرز استان لرستان نیز حضور داشتند و افتخار میهمان این عزیزان را داشتیم.

فهرست