آموزش اسکیت با قوانین فدراسیون اسکیت

آموزش اسکیت با متدهای مختلف اما با اصول یکسان اموزش داده می شود و برای اینکه بتوانید آینده روشنی در زمینه اسکیت داشته باشید باید طبق اصول و قواعدی که سال ها بر روی آن کار و فکر شده است پیش بروید.

اصول پایه ای آموزش اسکیت رولر و اسکیت یخ بسیار شبیه می باشند بنابراین کسی که تجربه استفاده از اسکیت رولر را دارد می تواند اسکیت یخ را استفاده کند و بالعکس.

البته مطمئنا در ابتدا در حفظ تعادل و حرکت مشکل هایی وجود خواهد داشت اما به سرعت این مشکل ها بر طرف می شود و به نوعی قلق گیری رخ می دهد و حرکت های پیشرفته و تخصصی زمان بیشتری مورد نیاز می باشد و با توجه به مهارت فرد این زمان تغییر میکند.

مقاله جامع مراحل آموزش اسکیت را در اینجا بخوانید.

آموزش اسکیت در آکادمی اسکیت شهرنورد

یکی از مجموعه اسکیت های موفق در ایران که در زمینه آموزش اسکیت فعالیت دارد و شما نیز می توانید بعد از تست ورودی در کلاس های آن شرکت کنید،مجموعه اسکیت شهرنورد می باشد که سال ها در این زمینه و تحت نظر فدراسیون اسکیت فعالیت داشته است.

محسن دوستگان مدیریت و سرمربی مجموعه با رعایت تمام اصول و قواعد آموزش بسیار سخت گیرانه رفتار کرده اند و نفرات و تیم های بسیار موفقی تحت نظر ایشان به موفقیت رسیده اند.

رشته های فعال مجموعه که با نظارت فدراسیون اسکیت فعالیت دارند عبارتند از:

اسکیت سرعت در مجموعه شهرنورد با مدیریت محسن دوستگان

اسکیت فری استایل در مجموعه شهرنورد

اسکیت رول بال در مجموعه شهرنورد‌

مجموعه شهرنورد در تمام‌فصول دایر بوده و شرایط را برای ادامه فعالیت های حرفه ای فرزندان شما و آموزش اسکیت به این عزیزان در تمامی طول سال مهیا می باشد.
تمرینات حرفه ای به صورت دائم باعث می شود که فرزندان شما همواره در اوج باشند و برای رسیدن به قله موفقیت مانعی بر سر راه آنها نباشد.

آشنایی با مؤسس و مدیریت آکادمی اسکیت شهرنورد جناب آقای محسن دوستگان

 

فهرست