معرفی تاریخچه اسکیت برد در آنلاین اسکیت

تاریخچه اسکیت بورد به اواخر دهه ی قرن گذشته می رسد.بنیانگذاران خوانندگان کالیفرنیا بودند که از این فرصت برای گشت و گذار بدون امواج محروم شدند. در ابتدا، اسکیت بورد به نظر نمی رسید که مردم مدرن برای دیدن آن استفاده شوند.

در ابتدا، اینها جعبه های ساده و هیئت مدیره بودند که خوانندگان چرخ های متصل شده بودند. بعدها آنها توسط تخته ها جایگزین شدند، که با فشار دادن چوب ساخته شد. این هیئت مدیره در حال حاضر به نسخه مدرن شباهت دارد.

در حال حاضر در اوایل دهه شصت سال گذشته، تولید کنندگان Surfboard شروع به علاقه مند به یک ورزش جدید کردند و شروع به تولید اسکیت بورد کردند. در طول این دوره، مجله Skateboarder شناخته شده به طور مستقیم بر محبوبیت رو به رشد این ورزش تأثیر گذاشت و در سال 1965 اولین قهرمانی برگزار شد.

با این حال، افزایش محبوبیت تنها یک سال طول کشید و به دنبال چهار ساله بود. اسکیت بورد شروع به بازگشت به محبوبیت خود می کند، در برابر پس زمینه که انواع مختلفی از شرکت های اسکیت بورد توسعه یافته است، که در دنیای مدرن محبوب هستند.

تاریخچه اسکیت بورد در دهه هفتم قرن گذشته، نوبت جدیدی را با ظهور چرخ های پلی اورتان، ایجاد شده توسط فرانک ناپایدار به دست آورد. این نوآوری باعث افزایش سطح دستگیره و سبک بودن تجهیزات ورزشی شد که موجب افزایش محبوبیت این ورزش شد.

در این موج محبوبیت، بسیاری از شرکت ها تولید سوسپانسیون ها را برای چنین تابلوها راه اندازی می کنند و نوع اسکیت خود به طور قابل توجهی تغییر می کند، به این دلیل که سطح بیشتری از کنترل ورزشکار به دست می آید.

دهه 1970 یک دوره آزمایشی برای تولید کنندگان است که در حال تلاش برای استفاده از فایبرگلاس، آلومینیوم و تخته سه لا به عنوان مواد عرشه هستند. اسکیت بورد خود نیز به طور فعال به دلیل ورزشکاران که به طور فعال انواع جدیدی از ترفندها را اختراع می کنند، توسعه می یابد.

در این زمان، سبک VERT در کالیفرنیا متولد شد. به لطف ورزشکاران اسکیت در استخرهای خالی به دلیل خشکسالی ظاهر شد.

چنین جهت ای در اسکیت بورد به عنوان آزادانه نیز توسعه یافته است. با این حال، با توجه به سبک VERT، پارک های اسکیت با سطح بالایی از مسئولیت مبارزه کرده اند.

نتیجه این مبارزه تعداد زیادی از بسته شدن آنها بود، که ورزشکاران را مجبور به ساخت رمپ های خود کردند. اما در نهایت، در ابتدای هشتاد قرن گذشته، محبوبیت این ورزش دوباره کاهش یافت.

علاوه بر این، تاریخ اسکیت بورد یک جهش جدید را به دلیل ظهور سبک خیابانی به دست می آورد. واقعیت این است که بسیاری از ترفندهای جدیدی که به نظر میرسد، به دلیل عدم دسترسی به این امکانات، بسیاری از ورزشکاران نمیتوانند این کار را انجام دهند.

در اواسط دهه هشتاد، هرچند نفوذ آزادانه در خیابان بیشتر قابل توجه بود، اسکیت بورد ها هنوز هم برای سواری در سبک VERT راحت بودند. با این حال، توسعه این ورزش با جهش و مرز رفت، که گاهی اوقات موجب اختلافات شد.

واقعیت این است که به دلیل فقدان تعداد کافی از پارک های اسکی، ورزشکاران شروع به انجام مانع خود در مراکز خرید کردند. این باعث واکنش منفی از جامعه و چندین پرونده پرونده شد و پس از آن ممنوعیت اسکیت در مکان های عمومی بود.

اسکیت بورد ظاهر خود را به دست آورد، آشنا به یک فرد مدرن، در دهه نود قرن گذشته. البته، اندازه هیئت مدیره هنوز هم متفاوت است بسته به سبک ورزشکار ترجیح می دهد.

امروز این ورزش در حال حاضر در سراسر جهان شناخته شده است. علاوه بر این، در حال حاضر آن را در ورزش های المپیک گنجانده شده است. این تصمیم در سال 2016 توسط کمیته بین المللی المپیک صورت گرفت و اکنون آنها در برنامه بازی های المپیک تابستانی گنجانده شده اند. اولین رقابت اسکیت بورد به عنوان بخشی از المپیک در سال 2020 در توکیو برگزار شد. با آنلاین اسکیت همراه باشید.

آشنایی با انواع ترفندها در آنلاین اسکیت

از زمان ظهور اسکیت بورد، ورزشکاران انواع ترفندهای زیادی را اختراع کرده اند، هر کدام با سطح فردی دشواری:

اولی در حال حاضر، Ollie اشاره به ترفندهای اساسی اسکیت بورد مدرن است. ماهیت این ترفند این است که بدون استفاده از دستان خود، هیئت مدیره را بلند کنید.

در سطح شهود، این ترفند امکان پذیر نیست، که باعث ایجاد مشکلات در روند تسلط بر آن می شود. با این حال، اگر شما در مقدار کافی تمرین کنید، می توانید تکنیک اجرای آن را درک کنید؛

nolly در اصل، این عملا همان اولی است. تنها تفاوت این کلیک است که با آن ترفند انجام می شود؛
flips در ترجمه، کلمه تلنگر به معنای کودتا است. بنابراین، بسیار شبیه به کلاسیک Ollie است، اما در عین حال اسکیت باید برای چرخاندن، که می تواند هر دو در یک و در چند هواپیما رخ دهد. در میان چیزهای دیگر، امروز می توان ترکیب های مختلف چرخش را تشکیل داد.

گرفتن. از کلمه انگلیسی برای ضبط می آید ماهیت ترفند این است که در طول پرش، ورزشکار با دستان خود هیئت مدیره را درک می کند؛
خرد کردن و اسلاید این ترفندها کاملا شبیه به یکدیگر هستند، به همین دلیل آنها به یک دسته تقسیم می شوند.

 

 

ماهیت ترفندها این است که ورزشکار یک هدف برای اسلاید بر روی برخی از جسم دارد. این تفاوت تنها در بخشی از اسکیت است که اسلاید انجام می شود. بنابراین، هنگام انجام Grinds، آنها بر روی تعلیق اسلاید می کنند، و هنگام اجرای اسلایدها، آنها خود را بر روی هیئت مدیره اسلاید می کنند؛

کتابچه راهنمای. این ترفند شبیه به سوار موتورسیکلت با شمع است، یعنی یک ورزشکار در یک محور چرخ یک محور از یک تجهیزات ورزشی در طول سواری تعادل دارد؛
لب، سمها و ایستادن این گروه از ترفندها شامل حفظ تعادل اسکیت باز می شود، که در لبه یک شیء قرار دارد. این می تواند رمپ ها، محدودیت ها، ریل ها، یک پا یا دست خود و یا یک دست باشد.

سبک ها

ترفندها بعدا بعدا ظاهر شدند، سبک های مختلف سواری اول به دنیا آمد. ورزشکاران در حال حاضر مجموع پنج سبک دارند:

زمین صاف در مبدا، نام از ترکیبی از دو کلمه انگلیسی به معنی سطح و زمین می آید. هنگامی که در این سبک سوار می شوید، ورزشکار به طور کامل تمام ترفندها را بر روی یک سطح صاف انجام می دهد که هیچ گونه موانعی ندارد.

امروزه، در میان اسکیت باز های معروف که اسکیت در این سبک هستند، PJ Ladd، Sewa Kroetkov، Johny Giger و دیگران؛
سر راست. این یکی از اولین سبک های اسکیت بورد است، ماهیت آن این است که ترفندها را در خیابان انجام دهید.

این سبک برای حضور موانع فراهم می کند و هر چیزی می تواند به عنوان موانع عمل کند. نردبان، هندریلس، چوب پرده ها و خیلی بیشتر که ممکن است در راه مواجه شوند کاملا مناسب هستند. پیروان این سبک، نیژح هوستون، کریس کول، لووان اولیرارا، اندرو رینولدز و دیگران هستند؛

آزادانه این جهت اسکیت بورد، محبوبیت خاصی را در دوره هفتاد تا دهه هشتاد قرن گذشته به دست آورد. ماهیت سبک این است که ترفندهای مختلف را در هواپیما انجام دهید. امروز رادنی مولن، آهنگ داویون و دیگران در این سبک سوار می شوند؛

ارزش کلمه vert نیز از زبان انگلیسی نیز می آید و اختصار برای عمودی است. ورزشکاران که به این سبک پیروی می کنند، ترفندهای خود را بر روی رمپ ها انجام می دهند. اسکیت بورد مدرن دارای نمایندگان روشن خود را از سبک VERT، که در میان آن تونی هاوک، دنی راه، باب سوسیس و دیگران است؛

پارک. طرفداران این سبک، ترفندهای خود را تنها در پارک ها به ویژه برای این مجهز به این، این است که در رمپ ها. در این مورد، یک پارک اسکیت می تواند شامل تقلید از انواع موانع طبیعی است که در سبک خیابان استفاده می شود. این شامل تقلید از پله ها، نرده ها و چیزهای دیگر است.

دلایل محبوبیت آن امروز

اسکیت بورد یکی از شایع ترین ابزارهای خود بیان و خودآزمایی است. با این حال، این دلیل اصلی برای چنین سطح بالایی از محبوبیت نیست. واقعیت این است که اسکیت بورد یک ورزش بسیار موثر و پرطرفدار است.

بنابراین، اگر شما اسکیت بورد و آموزش قلب را مقایسه کنید، اولین بار مرتبه ای از اندازه گیری بیشتر خواهد بود. فقط نیم ساعت اسکیت بورد در ریتم آرام حدود سه صد کالری را می سوزاند. به طور طبیعی، اگر شما در همان زمان برخی از ترفندها را انجام دهید، تعداد کالری ها سوزانده می شوند.

اگر همان زمان برای دویدن صرف می شود، بدن از حدود سی درصد کالری کمتر استفاده می کند. و برای اسکی با کیفیت بالا و کارآمد، این سی دقیقه بسیار کوتاه خواهد بود. به عنوان یک قانون، اسکیت بوران اسکیت به تقریبا کامل خستگی.

اسکیت بورد می تواند به توسعه هماهنگی کمک کند. این کیفیت به ویژه توسط ساکنان شهری قدردانی می شود، زیرا آنها زمان بسیار کمی را صرف حرکت می کنند.

در میان چیزهای دیگر، این ورزش به جلوگیری از ظهور پاهای صاف کمک می کند، که به دلیل تضعیف عضلات پا با سن، می تواند به طور کامل هر فرد ظاهر شود. از سوی دیگر، اسکیت بورد کمک می کند تا عضلات پا را از همه طرف تقویت کند.

توانایی حفظ وضعیت تحت کنترل کامل برای یک فرد مدرن بسیار مهم است. این ورزش قادر به ارائه کمک قابل توجهی در تسلط بر این روند است. و با توجه به این واقعیت که برای بسیاری از اسکیت بوردرها، سوار شدن نیز یک موضوع برای دستیابی به موفقیت است، این ورزش می تواند تأثیر قابل توجهی بر بهبود عزت نفس خود داشته باشد. که نقش مهمی در سلامت روان هر فرد ایفا می کند.

جهت مشاوره با کارشناسان ما در وودی مارکت تماس بگیرید.

برای مشاهده مقالات مربوط به ورزش پرطرفدار اسکیت اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست